Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

babai

“Vishu o ku*kë”, babai i 20-vjeçares në Librazhd tregon tmerrin: Ishte lakuriq, 10 burra e filmonin, më ra të fikët…

Babai i 20-vjeçares e cila u kap “mat” nga vjehrri dhe vjehrra teksa tradhëtonte djalin e tyre në shtratin martesor, ka folur për herë...

Babai i ish-drejtuesit të Veteranëve të UÇK përcillet për në banesën e fundit, Hysni Gucati ndodhet në burgun e Hagës

Avdullah Gucati, babai i ish-kreut të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, është varrosur sot me një ceremoni mortore ku kanë...

Babai shkon i alarmuar në polici, denoncon zhdukjen e të birit në Tiranë

30 vjeçari U.S rezulton i zhdukur që prej ditës së djeshme, teksa që ka qenë babai i tij H.S që ka bërë denoncimin në...

Zhduket 19-vjeçarja në Tiranë, babai i shqetësuar ngre alarmin në polici

Një 19-vjeçare është zhdukur nga banesa në Tiranë, pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se shtetasi B. M., 53 vjeç, ka kallëzuar se është...

SURPRIZA/ 7 vite pa u parë, babai nuk njeh të bijën

Takimi i Anisës me prindërit e saj pas 7 vitesh do të duhet të presë edhe pak çaste. Për të surprizuar Donikën dhe Thomain...

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, babai kërkon ndihmë në Polici

Një vajzë 16-vjeçare është larguar nga banesa në Tiranë, pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se babai i saj i shqetësuar, shtetasi F. K.,...

E rëndë në Korçë! Babai 61-vjeçar ngacmon seksualisht vajzën e tij të mitur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Korçë ku një 61-vjeçar akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur. Uniformat blu...

Aksidenti që u mori jetën dy fëmijëve në Durrës, Policia arreston babain dhe shoferin e “Fordit”: Ishin të dy të dehur

Babai i një prej dy fëmijëve që ndërruan jetë dy ditë më parë në Durrës, si dhe shoferi i 22 vjeçar i "Fordit" që...

Ndahet nga jeta babai i Vangjel Tavos, mesazhi i ndjerë i ish-deputetit të LSI-së

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo ka njoftuar ndarjen nga jeta të babait të tij. Ai ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku thotë...

“E bënte me tjetrën në krevatin tonë”, vajza i rrëfen nënës çfarë i tregoi babait: Më tha “ul kokën dhe mos shkatërro familjen”

Seanca e ndërmjetësimit të “Shihemi në Gjyq” hapet me një konflikt të rënduar midis një nëne dhe vajzës së saj. Merita dhe Eglantina kanë...

Lajmet e fundit