Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

babai

Rreh babain, arrestohet 35-vjeçari në Elbasan (EMRI)

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 35-vjeçar, pasi ushtroi dhunë ndaj të atit.  I arrestuari është, Florind Shabani, 35...

Tragjedi në familjen Koçi, babai s’përballon dot vdekjen e vajzës, pret damarët mbi varrin e saj në Tufinë

Akti i ndërmarrë nga babai i 19-vjeçares së ndjerë, për pak do kthehej në një tragjedi të dyfishtë në familjen Koçi. Babai s’ka përballuar...

Zbardhet dëshmia rrënqethëse e vogëlushëve të vrarë nga babai: Një natë fjetëm në furgon…

Detaje të tjera tronditëse zbulohen nga ngjarja e rëndë në Korçë ku ditën e djeshme babai vrau dy fëmijët vetëm 4 dhe 6 vjeç....

Lajmet e fundit