Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

babai

Babai me të shkuar kriminale? Deputetja e PD-së reagon pas ankesës në KQZ: Nuk kam asgjë për të fshehur! Babai im ka patur një...

Një ankim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve është dorëzuar ditën e sotme për deputeten e Partisë Demokratike Elda Hoti. Në ankimin që i është dorëzuar...

TRAGJIKE/ 18 vjeçarja shqiptare vritet nga partneri, autori ekzekuton edhe gjyshen dhe plagos babanë e vajzës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Mal të Zi, ku 18 vjeçarja shqiptare Sheila Bakija është vrarë nga partneri i saj. Por autori nuk është...

I shkatërruar nga dhimbja, babai i oficerit të vrarë “rrëqeth” me fjalët e tij: Nuk kam më motiv për të jetuar, la pas dy...

Babai i Nënkomisarit të Lezhës i cili u vra ditën e djeshmë në krye të detyrës nga 21-vjeçari, Aldi Rama ka “rrëqethur” me fjalët...

E rëndë, babai vret tre fëmijët dhe më pas tenton vetëvrasje (Çfarë postoi në facebook para ngjarjes)

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Kroaci, ku babai ka vrarë tre fëmijët e tij. Një burrë 56-vjeç ka vrarë tre fëmijët e tij,...

Goditën me thikë një 44-vjeçar, arrestohet babai me dy djemtë në Tropojë (EMRAT)

Babai me dy djemt e tij kanë rënë në prangat e policisë së Tropojës,  pasi akuzohen për “plagosje e rëndë me dashje”. Në pranga kanë...

Aksident në qendër të Elbasanit, babai dhe fëmija i mitur përplasen nga makina

Një aksident ka ndodhur në qendër të Elbasanit pasditen e sotme, ku një burrë dhe djali i tij i mitur janë përplasur nga një...

Dhunë psikologjike ndaj babait, arrestohet 43-vjeçari në Përmet

Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Përmetit pasi akuzohet për “dhunë në familje”. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Policia e Vlorës parandalon konfliktin në familje, babai po kërcënonte me thikë djalin e tij

Një konflikt në familje që mund të kishte marrë dhe përmasa të tjera, është parandaluar sot nga Policia e Vlorës. Blutë e qytetit bregdetar...

VIDEO/ Vrasja e Xhuljano Bullarit në Babicë të Vlorës, i ati e mëson lajmin nga lidhja direkte e gazetarit në TV, reagimi i tij...

Mëngjesin e sotëm në Babicë të Vlorës u gjet i pajetë në një makinë tip “Fiat” 25 vjeçari Xhuljano Bullari, i cili ishte qëlluar...

Disa ditë më parë kërkoi plazmë gjaku, deputetja shqiptare humb babanë për shkak të COVID-19

Ditën e sotme është ndarë nga jeta për shkak të COVID-19 babai i deputetes dhe këngëtares së njohur shqipatre Eliza Hoxha. Lajmin e ka bërë...

Lajmet e fundit