Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

babai i saj

Ndarja nga jeta e babait, Aurela Basha mesazh atyre që e ngushëlluan: Pafund mirënjohëse që më ka lënë pas kaq shumë miq e shokë

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD Lulzim Basha, humbi të atin katër ditë më parë. Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, ajo njoftoi...

Qindra mbështetës dhe festë e madhe, Britney Spears “e lirë” nga babai pas 13 vjetësh

Britney Spears, këngëtarja e njohur e popit, ka fituar pas 13 vitesh "lirinë " pasi një Gjykatë në Los Anxheles ka vendosur t’i heqë...

Probleme me shëndetin, babai i Rudina Dembacajt përfundon në spital: Ne nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale (DEDIKIMI)

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka ndarë me ndjekësit një moment të vështirë nga jeta e saj personale. Përmes një postimi...

Lajmet e fundit