Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

baba

Më në fund bëhet me djalë pas 5 vajzave, reagimi i “çmendur” i babait do ju lërë pa fjalë (VIDEO)

Një video e regjistruar në një klinike gjinekologjike në Waldwick, Njy Xhersi, është bërë virale dhe ka bërë xhiron e botës. ...

Një tjetër këngëtar shqiptar pret të bëhet baba për herë të parë

Në vargun e një liste të gjatë artistësh që janë bërë së fundmi apo priten të bëhen prindër së shpejti, sapo ka hyrë edhe...

Mesfushori i Kombëtares Ergys Kaçe pret për disa muaj të bëhet baba

Pavarësisht se është ende 22 vjeç, mesfushori i Kombëtares shqiptare dhe i PAOK-ut, Ergys Kaçe pas pak muajsh do të bëhet baba. Bashkëshortja e...

Lajmet e fundit