Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

baba

Më në fund bëhet me djalë pas 5 vajzave, reagimi i “çmendur” i babait do ju lërë pa fjalë (VIDEO)

Një video e regjistruar në një klinike gjinekologjike në Waldwick, Njy Xhersi, është bërë virale dhe ka bërë xhiron e botës. ...

Një tjetër këngëtar shqiptar pret të bëhet baba për herë të parë

Në vargun e një liste të gjatë artistësh që janë bërë së fundmi apo priten të bëhen prindër së shpejti, sapo ka hyrë edhe...

Mesfushori i Kombëtares Ergys Kaçe pret për disa muaj të bëhet baba

Pavarësisht se është ende 22 vjeç, mesfushori i Kombëtares shqiptare dhe i PAOK-ut, Ergys Kaçe pas pak muajsh do të bëhet baba. Bashkëshortja e...


Lajmet e fundit