Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

baba

Më në fund bëhet me djalë pas 5 vajzave, reagimi i “çmendur” i babait do ju lërë pa fjalë (VIDEO)

Një video e regjistruar në një klinike gjinekologjike në Waldwick, Njy Xhersi, është bërë virale dhe ka bërë xhiron e botës. ...

Një tjetër këngëtar shqiptar pret të bëhet baba për herë të parë

Në vargun e një liste të gjatë artistësh që janë bërë së fundmi apo priten të bëhen prindër së shpejti, sapo ka hyrë edhe...

Mesfushori i Kombëtares Ergys Kaçe pret për disa muaj të bëhet baba

Pavarësisht se është ende 22 vjeç, mesfushori i Kombëtares shqiptare dhe i PAOK-ut, Ergys Kaçe pas pak muajsh do të bëhet baba. Bashkëshortja e...

Lajmet e fundit