Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

baba

“Të hiqen fjalët NËNË dhe BABA”, reagon ashpër deputeti: A thua se na ka sjellë lejleku! Kjo kauzë kërkon të poshtërojë familjen tonë, nuk...

Kërkesa e organizatës LGBTI, e cila kërkon që të hiqen emrat NËNË dhe BABA dhe të zëvendësohen me emërtimet “prind që lind nr.1” dhe...

Landi i “West side family” u bë baba për herë të parë, zbulohet se kush është partnerja e këngëtarit

Këngëtari i njohur Landi Hysi, i “West Side Family” ditën e sotme është bërë baba për herë të parë. Mirëpo teksa të gjithë morën lajmin...

“Për momentin nuk jemi në shtëpi…”, Landi i “West side family” bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Landy Hysi, i “West Side Family” është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari me...

Jason Derulo bëhet baba për herë të parë, zbulonë gjininë dhe emrin e bebit

Këngëtari i njohur Jason Derulo dhe e dashura e tij, Jena Frumes janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë...

Bebi numër 2 po vjen! Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, zbulon gjininë

Këngëtari i njohur, Besnik Qaka dhe partnerja e tij do të bëhen prindër për herë të dytë. Këtë lajm të bukur e bëri të...

Pirro Çako baba për herë të dytë, ja gjinia dhe emri i fëmijës

Kantautori i njohur, Pirro Çako gjithmonë ka mbajtur larg mediave jetën e tij private duke mos lënë hapësira për të kuptuar se çfarë ndodh...

Baba për herë të pestë, kryebashkiaku i Shijakut poston foton e ëmbël me familjen: Dua ta ndaj me ju këtë moment të gëzuar

Kryetari i Bashkisë së Shijakut, Elton Arbana ka publikuar një foto shumë të ëmbël në rrjete sociale, në një ditë speciale për të dhe familjen...

Ermal Fejzullahu baba për herë të katërt, këngëtari publikon FOTON e vajzës së sapolindur

Pritjes i ka ardhur fundi dhe Ermal Fejzullahu është bërë baba për herë të katërt. Bashkëshortja e tij, Ariana ka sjellë...

Këngëtari shqiptar baba për herë të parë, partnerja gazetare sjell së shpjeti në jetë beben

Këngëtari i njohur shqiptar do të bëhet baba për herë të parë. Është fjala për Skerdi Ago, i cili është i fejuar me gazetaren...

Lajmet e fundit