Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

baba

Deputeti demokrat jep lajmin e bukur, në pritje për t’u bërë baba (VIDEO)

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi, ka dhënë lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të dytë. Ai ka publikuar mbrëmjen e...

Irkenc Hyka jep lajmin “e ëmbël” përmes fotos së fundit në Instagram

Irkenc Hyka do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një postimi në...

Baba për herë të 4 në moshën 60 vjeçare, trajneri shqiptar bekohet me binjakë

Trajneri përmetar i futbollit, Kleo Sevo është bërë baba i dy vajzave binjake. Në moshën 60 vjeçare, Sevo i është gëzuar disa ditë më...

Vladimir Putin do të bëhet baba në moshën 69-vjeçare, e dashura e tij në pritje të një vajze

Presidenti rus, Vladimir Putin dhe e dashura e tij, gjimnaste Alina Kabaeva do të bëhen prindër. “Mirror” shkruan se Putin do të lindë një “fëmijë...

Sokol Cikalleshi bëhet baba për herë të dytë: Mirë se erdhe në jetë biri im!

Futbollisti i Kombëtares, Sokol Cikalleshi dhe partnerja e tij Kornelia janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka bëre me dije...

Aktori turk shumë i dashur për shqiptarët bëhet baba për herë të parë

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Kivanc Tatlitug, është bërë baba për herë të parë.  Bashkëshortja e tij ka sjellë dje në jetë djalin...

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e bebit

Reperi i njohur kosovar Mc Kresha është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Erzina ka sjellë në jetë djalin e tyre,...

Shpat Kasapi dhe Selvija bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e bebit (VIDEO)

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Selvija ka sjellë në jetë djalin e tyre i cili erdhi...

“E gjithë bota m’u shemb para teje”, DJ Sardi dhe partnerja bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

Dj Sardi dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Jonisa ka sjellë në jetë djalin e tyre, i cili erdhi...

Flori Mumajesi bëhet baba për herë të parë? Fotoja që po bën “lëmsh” rrjetin

Jeta private e këngëtarit Flori Mumajesi ka qenë gjithmonë vetëm e tija dhe me fanatizëm ai  nuk ka lejuar asnjëherë që të bëhet publike,...

Lajmet e fundit