Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
0kmh
0 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
15 °
Mar
10 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

baba

Mark Zuckerberg bëhet baba për herë të tretë, ndan foton e parë dhe emrin e vajzës

Bashkëthemeluesi i Facebook dhe shefi ekzekutiv i META, Mark Zuckerberg dhe gruaja e tij Dr Priscilla Chan janë bërë prindër për herë të tretë. Zuckerberg...

“Zoti na bekoi me një djalë”, Saimir Korreshi bëhet baba për herë të dytë

Deputeti i Partisë Demokratike Saimir Korreshi është bërë baba për herë të dytë. Vetëm pak minuta m parë deputeti ka ndarë një foto të djalit...

“Mirë se erdhe në këtë botë”, kryetari i FRPD bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të djalit

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Besart Xhaferri është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka brë me dije vetë kryetari i...

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbulon emrin e djalit në dedikimin emocionues

Vetëm pak kohë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale ku shfaqej me partneren e tij me barkun e rrumbullakosur, këngëtari shqiptar bëri...

Emocione në shtëpinë e Kumbullës, mbrojtësi shqiptar jep lajmin e bukur

Marash Kumbulla ka njoftuar publikun me një lajm fantastik teksa së bashku me bashkëshorten e tij janë në pritje të fëmijës së tyre të...

Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, boksieri me bashkëshorten zbulojnë gjininë e bebit

Boksieri shqiptar, Florian Marku, po shijon në maksimum jetën e tij teksa fitoret në ndeshjet e tij nuk rreshtin së mbaruari. Pas suksesit historik në...

Deputeti demokrat jep lajmin e bukur, në pritje për t’u bërë baba (VIDEO)

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi, ka dhënë lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të dytë. Ai ka publikuar mbrëmjen e...

Irkenc Hyka jep lajmin “e ëmbël” përmes fotos së fundit në Instagram

Irkenc Hyka do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një postimi në...

Baba për herë të 4 në moshën 60 vjeçare, trajneri shqiptar bekohet me binjakë

Trajneri përmetar i futbollit, Kleo Sevo është bërë baba i dy vajzave binjake. Në moshën 60 vjeçare, Sevo i është gëzuar disa ditë më...

Vladimir Putin do të bëhet baba në moshën 69-vjeçare, e dashura e tij në pritje të një vajze

Presidenti rus, Vladimir Putin dhe e dashura e tij, gjimnaste Alina Kabaeva do të bëhen prindër. “Mirror” shkruan se Putin do të lindë një “fëmijë...

Lajmet e fundit