Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

baba per here te peste

Politikani shqiptar baba për herë të 5-të dhe pse është bërë 2 herë gjysh

Politikani, gjysh i dy nipërve dhe baba i katër fëmijëve vazhdon të zgjerojë familjen e tij. Dje ka ardhur në jetë...

Lajmet e fundit