Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Azerbajxhan

Asambleja e NATO-s në Tiranë, tensione mes përfaqësuesve, u ndërpritet fjala

Mbledhja e Asamblesë Parlamentare të NATO-s që po zhvillohet në Tiranë nuk po kalon pa konflikte dhe tensione. Janë sërish përfaqësuesit...

Nishani në Baku: Zgjidhja e krizës së refugjatëve gjendet te burimi i saj

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani mori pjesë sot në ceremoninë e hapjes së Forumit të 4-t Global të Bakusë të organizuar nga Qendra Ndërkombëtare...

Lajmet e fundit