Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Azem Hajdari

Policia shoqëron djalin e vogël të Azem Hajdarit, i gjejnë drogë në makinë

Policia e Elbasanit ka shoqëruar sot në komisariat djalin e vogël të Azem Hajdarit, i cili mban të njejtin emër me babain e tij,...

Ish-shefi i SHIK flet me emra: Ky është personi brenda PD-së që e nxori Azem Hajdarin në pritë, i tha “dil se janë miqtë...

Muajt e fundit të Presidencës, Berisha kishte krijuar një konflikt të hapur me familjen Haklaj nga Tropoja, me të cilën dikur kishte pasur dikur...

Pasi Rudina Hajdari nuk e dogji mandatin qëndroi në krah të Bashës, djali i Azemit tregon se kë mbështet për zgjedhjet e 25 prillit

Djali i Azem Hajdarit ka bërë një postim të gjatë në rrjetet sociale, në mbështetje të motrës së tij, Azem Hajdari. Kiri Hajdari ka shkruar...

Gjyqi për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia kërkon si dëshmitar Fatos Klosin dhe Majlinda Popoviç

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës e gjyqit ndaj Izet Haxhisë. Ky i fundit ka kërkuar që të dëshmojnë...

Rrëfehet miku i Azem Hajdarit, Arben Meçe: Ai ishte në besë me Haklajt! Një ditë para vrasjes, Izet Haxhia i dha informacion Fatmirit…

Sot pas 22 vjetësh flet për herë të parë miku i ngushtë i Azem Hajdarit, Arben Meçe. Ai rrëfehet për emisionin...

‘Nxore në pritë Azem Hajdarin’, Klosi pas akuzave të Berishës: Nëse e kam bërë unë, i bie ta ketë bërë Nano, sepse ishte shefi...

Ish-kreu i SHISH në kohën kur u vra Azem Hajdari në 12 shtator 2998, z.Fatos Klosi, i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali Berisha në lidhje...

Vrasja e Azem Hajdarit, gazetarja zbulon detaje: Ja përse do pyetet Sali Berisha

Prokuroria ka vendosur që të nisë sërish nga e para procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, ish-truprojës së Sali Berishës, i akuzuar për vrasjen e...

Gazetari e zbulon për herë të parë: Kjo është fjala e fundit që Azem Hajdari i tha Fatmir Haklajt para se të vritej

Gazetari Ferdinand Dervishi ka folur për vrasjen ish-deputetit të Partisë Demokratike Azem Hajdari, duke zbuluar për herë të parë se cila ishte fjala e...

“O TANI O KURRË”, Presidenti Ilir Meta kujton Azem Hajdarin: Të realizojmë ëndrrën e tij

Presidenti Ilir Meta kujton sot heroin e demokracisë, Azem Hajdari, në 22-vjetorin e vrasjes së tij . Meta e ka kujtuar me anë të...

Mesazhi i fortë i Topallit, publikon foton me Berishën dhe Azem Hajdarin: Kur kishim opozitë

Sot u mbushën 22 vite nga vrasja e pishtarit të demokracisë. Azem Hajdari. Për ta kujtuar, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka publikuar...

Lajmet e fundit