Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

avktivitet kulturor

Valixhet metalike në oborrin e Presidencës, vjen reagimi: Ka një aktivitet kulturor me Ansamblin e Dibrës

Presidenti Ilir Meta shpërfill punimet e Kuvendit për shkarkimin e tij. Ashtu si ka ndodhur dhe më herët, Meta në një kohë që ndaj...

Lajmet e fundit