Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

avioni

VIDEO/ Momenti kur rrëzohet avioni rus dhe shpërthen në flakë, tre persona humbin jetën

Një avion transporti i ushtrisë ruse është rrëzuar ditën e djeshme në Kubinka. Avioni i transportit u përplas pak para se të mbërrinte në...

Rrëzohet avioni në Suedi, humbin jetën 8 parashutistë dhe piloti

Të nëntë personat që ndodheshin në bordin e avionit të rrëzuar në Suedi, kanë humbur jetën.  Avioni, i cili kishte në bord tetë parashutistë së...

SHBA, Sanksione kundër Bjellorusisë për incidentin me avionin e pasagjerëve

Shtetet e Bashkuara do të godasin me masa ndëshkimore regjimin e Presidentit autoritar të Bjellorusisë, Aleksander Lukashenko, i cili u takua me udhëheqësin rus...

Vajza e Lasgush Poradecit e emocionuar: Më gufon zemra kur shikoj avionin me emrin e babait tim që sjell vaksina, vjen nga Londra dhe...

Ditën e sotme u inagurua aeroporti i r ii Kukësit, ku avioni “Lasgushi” i nisur nga Londra u ul fillimisht në Rinas dhe më...

Terreni i vështirë malor? Avioni që u nis nga Rinasi për në Kukës i bie nga Kosova, çfarë ndodhi me fluturimin e parë drejt...

Ditën e sotme është ulur në aeroportin e ri të Kukësit avioni i parë “Air Albania”, i cili u nis nga Londra, ndaloi në...

VIDEO/ Një grua myslimane dëbohet nga avioni, pasi një burrë thotë se nuk ‘ndihet rehat’ me të

Një grua myslimane u zbrit nga avioni, pasi një pasagjer tjetër mashkull tha se ai nuk "ndihej rehat" me të në aeroplan. ...

Avioni i “Pegasus” u bë copa në pistë, 1 i vdekur dhe 120 të plagosur

Avioni i kompanisë ajrore turke Pegasus doli sot nga pista në aeroportin ndërkombëtar të Stambollit, Sabiha Gokcen, me 177 pasagjerë në bord. ...

Kthehen në atdhe 11 trupat e ukrainasve që vdiqën në rrëzimin e avionit në Iran

176 pasagjerë në bordin e fluturimit nga Irani në Kiev u vranë në 8 janar, pasi avioni i tyre u qëllua nga ushtria iraniane....

Merr flakë motorri, avioni bën ulje të detyruar

Një fluturim i United Airlines nga Newark në Los Angeles mund të kishte përfunduar në mënyrë tragjike. Avioni i ngritur në...

Rrëzohet avioni në SHBA, raportohet për disa të vdekur

Një avion i Luftës së Dytë Botërore është rrëzuar në Aeroportin Bradley të SHBA-ve. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtetin...

Lajmet e fundit