Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

avioni

Avionët e vegjël në zonën e Ishmit, reagon Policia: Janë kontraktuar nga Ministria e Bujqësisë për vaksinimin e dhelprës së kuqe nëpërmjet ushqimit nga...

Polciia e Shtetit ka reaguar në lidhje me lajmet që janë publikuar ditën e sotme në media, ku raportohej për prezencën e një avioni...

Kush udhëtonte dhe me çfarë ishte ngarkuar avioni që u rrëzua në Kelmend? Policia u dërgon shenjat e gishtave autoriteteve malazeze

Policia shqiptare i ka dërguar homologëve në Malin e Zi shenjat e gishtave dhe gjurmët e tjera që janë gjetur në avionin e rrëzuar...

Avioni i rrëzuar në Kelmend, Gazetarja Lala: Mund të jetë përdorur nga persona të shumëkërkuar për…

Gazetarja e njohur Klodiana Lala dhënë disa detaje të reja në lidhje me ngjarjen e shënuar në Kelmend ditën e djeshme, ku u rrëzua...

Avioni u rrëzua në Kelmend nga mbingarkesa, gazetari: Do ngarkohej me 200 kg drogë!

Gazetari Artan Hoxha thotë se avioni që u rrëzua paraditen e djeshme në afërsi të Vermoshit, në zonën e Kelmendit, do të ngarkohej me...

Policia njoftim zyrtar për avionin e rrëzuar: Nuk gjetëm gjë të paligjshme brenda, mjeti s’kishte as dokumente. Po punojmë për të përcaktuar itenerarin

Avioni që u rrëzua dje në Kelmend nuk kishte brenda asgjë të paligjshme. Të paktën kështu konfirmon zyrtarisht Policia e Shkodrës, pas mbërritjes në...

PD reagon për avionin që u rrëzua në Kelmend: Piloti, pasagjeri dhe “malli” u larguan me fuoristradë!

Partia Demokratike reagon për ngjarjen e ndodhur parditen e sotme në Malsinë e Madhe, ku u rrëzua një avion piper, në zonën e Kelmendit....

EMRI/ Rënia e avionit në Milano, mes viktimave edhe një nga njerëzit më të pasur të Rumanisë, gruaja dhe djali i tij

Një ngajrje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Milano, ku një avion privat me 8 persona në bord u rrëzua dhe për pasojë...

Avioni me katër persona u ul pa rrota, TIA jep njoftimin zyrtar: Pësoi një avari në sistem

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me incidentin e ndodhur me një prej avionëve në pistë. Sipas njoftimit të aeroportit thuhet se...

E RËNDË/Rrëzohet në det avioni në Greqi, dyshohet për viktima

Një avion është rrëzuar pasditen e sotme në zonën e Potokakit në Greqi. Mediat greke bëjnë me dije se fluturimi ishte privat dhe avioni vinte...

VOA: Sërish e pamundur nisja e avionit për në Shqipëri, zhvillimet kaotike në Kabul mbajnë pezull ardhjen e afganëve

Në Shqipëri, autoritetet po vijojnë me përgatitjet në pritje të mbërritjes së qytetarëve afganë që po lënë vendin e tyre nga frika e kërcënimeve...

Lajmet e fundit