Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

avioni

Kush udhëtonte dhe me çfarë ishte ngarkuar avioni që u rrëzua në Kelmend? Policia u dërgon shenjat e gishtave autoriteteve malazeze

Policia shqiptare i ka dërguar homologëve në Malin e Zi shenjat e gishtave dhe gjurmët e tjera që janë gjetur në avionin e rrëzuar...

Avioni i rrëzuar në Kelmend, Gazetarja Lala: Mund të jetë përdorur nga persona të shumëkërkuar për…

Gazetarja e njohur Klodiana Lala dhënë disa detaje të reja në lidhje me ngjarjen e shënuar në Kelmend ditën e djeshme, ku u rrëzua...

Avioni u rrëzua në Kelmend nga mbingarkesa, gazetari: Do ngarkohej me 200 kg drogë!

Gazetari Artan Hoxha thotë se avioni që u rrëzua paraditen e djeshme në afërsi të Vermoshit, në zonën e Kelmendit, do të ngarkohej me...

Policia njoftim zyrtar për avionin e rrëzuar: Nuk gjetëm gjë të paligjshme brenda, mjeti s’kishte as dokumente. Po punojmë për të përcaktuar itenerarin

Avioni që u rrëzua dje në Kelmend nuk kishte brenda asgjë të paligjshme. Të paktën kështu konfirmon zyrtarisht Policia e Shkodrës, pas mbërritjes në...

PD reagon për avionin që u rrëzua në Kelmend: Piloti, pasagjeri dhe “malli” u larguan me fuoristradë!

Partia Demokratike reagon për ngjarjen e ndodhur parditen e sotme në Malsinë e Madhe, ku u rrëzua një avion piper, në zonën e Kelmendit....

EMRI/ Rënia e avionit në Milano, mes viktimave edhe një nga njerëzit më të pasur të Rumanisë, gruaja dhe djali i tij

Një ngajrje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Milano, ku një avion privat me 8 persona në bord u rrëzua dhe për pasojë...

Avioni me katër persona u ul pa rrota, TIA jep njoftimin zyrtar: Pësoi një avari në sistem

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka dhënë njoftimin zyrtar lidhur me incidentin e ndodhur me një prej avionëve në pistë. Sipas njoftimit të aeroportit thuhet se...

E RËNDË/Rrëzohet në det avioni në Greqi, dyshohet për viktima

Një avion është rrëzuar pasditen e sotme në zonën e Potokakit në Greqi. Mediat greke bëjnë me dije se fluturimi ishte privat dhe avioni vinte...

VOA: Sërish e pamundur nisja e avionit për në Shqipëri, zhvillimet kaotike në Kabul mbajnë pezull ardhjen e afganëve

Në Shqipëri, autoritetet po vijojnë me përgatitjet në pritje të mbërritjes së qytetarëve afganë që po lënë vendin e tyre nga frika e kërcënimeve...

VIDEO/ Momenti kur rrëzohet avioni rus dhe shpërthen në flakë, tre persona humbin jetën

Një avion transporti i ushtrisë ruse është rrëzuar ditën e djeshme në Kubinka. Avioni i transportit u përplas pak para se të mbërrinte në...

Lajmet e fundit