Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

avion ushtarak

Me avion ushtarak, ushtria amerikane rrëzon balonën e spiunazhit kinez në brigjet lindore

Ushtria amerikane me avion ka rrëzuar balonën e dyshuar të spiunazhit kinez mbi Oqeanin Atlantik. Një zyrtar amerikan tha për CNN se presidenti Joe...

Avionë luftarakë në Bullgari dhe Rumani, Spanja do të forcojë krahun lindor të NATO-s me F18M

Spanja ka njoftuar se do të dërgojë 14 avionë luftarakë në Bullgari dhe Rumani për të forcuar krahun lindor të NATO-s, ndërsa aleanca e...

Lajmet e fundit