Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
16 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

avdyl dushku

Iu shemb hoteli dhe vuri çadra për të mbrojtur materialet, kur shkon policia Bledi Dushku konfliktohet dhe përfundon në spital (NGJARJA)

Bledi Dushku është përfshirë në një përplasje me policinë e Lezhës, pas shembjes që i është bërë pak ditë më parë hotelit të tij....

Lajmet e fundit