Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

avari ne sistem

“Na keni dëmtu biznesin, o plehra na latë pa lekë”, qytetarët masakrojnë BKT-në për problemeve në sistemin bankar (KOMENTET E FORTA)

Dje Banka Kombëtare Tregtare me filiale në Shqipëri dhe Kosovë kishte avari në sistemin qendror bankar, duke bërë që shumë qytetarë klientë të mbeten...

Lajmet e fundit