Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

autostrade

Grabitet natën kompania në autostradën Durrës-Tiranë, autori merr paratë dhe largohet, Policia thotë se po punon për ta identifikuar

Një kompani është grabitur gjatë natës në autostradën Durrës-Tiranë. Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur dje, në orët e vona të mbrëmjes, ndërkohë që autori...

Shqiptarit i bëjnë me shenjë në autostradë se ka probleme me gomën, ndalon por e pëson keq!

E padëgjuar ndonjëherë! Njq shqiptar ka rënë pre e një mashtrimi spektakolar gjatë udhëtimit të tij përmes Serbisë. Shqiptari i Kosovës ka qenë duke udhëtuar...

Smart-i shpërthen në flakë te kthesa e Kamzës, VIDEO: Autostrada “paralizohet”, benzina digjet në mes të rrugës

Një automet tip Smart ka shpërthyer në flakë pak minuta më parë te kthesa e Kamzës në Tiranë. Mjeti ka marrë flakë sapo ngjit...

Ndodh në Shkodër, burri me valixhe në dorë ecën në mes të autostradës (Video)

Një video e pazakontë vjen nga Kopliku në Shkodër. Një burrë është filmuar duke ecur në mes të autostradës, teksa mban një çantë në dorë. Fatmirësisht,...

VIDEO/ Firma “GECI” arnon asfaltin në autostradë në mes të ditës, paralizohet me orë të tëra trafiku në aksin Vorë-Tiranë

E paprecedentë ajo që ka ndodhur ditën e sotme në aksin Vorë-Tiranë, pasi firma “Geci” ka bllokuar autostradën për orë të tëra.Kjo firmë ka...

Skena të frikshme, makina shpërthen në flakë në mes të autostradës

Një shpërthim i madh ka ndodhur në mes të një autostrade në Teksas të SHBA.Një makinë e parkuar në autostradë ka shpërthyer duke bërë...

Aksident i rëndë në autostradë, 4 makina ‘bëhen copë’, zbulohet shkaku

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot në mesditë në autostradën Tiranë-Durrës. Katër automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe mendohet...

Lopët ‘çmendin’ shoferët në Autostradë, paralizohet trafiku në aksin Tiranë-Durrës (VIDEO)

Situata të tilla i gjen vetëm në Shqipëri.   Në dalje të Tiranës, sapo futesh në autostradën Tiranë-Durrës krijohet thuajse çdo...

Aksident masiv në autostradën Tiranë – Durrës, rëndohet qarkullimi i makinave

Një aksident ku janë përfshirë disa automjete ka ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë. Raportohet se nuk ka lëndimë në njerëz, në aksidentin...

Aksident i rëndë në TIRANË, makina përplas kalimtarin, njerëzit vrapojnë t’i japin ndihmë burrit të gjakosur përtokë (PAMJET)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradë pranë ‘Liqenit të Thatë’ në Tiranë, raporton newsbomb.al. Një automjet, tip Benz i...

Lajmet e fundit