Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

autostrade

Çmenduri në autostradën Elbasan-Tiranë, fuoristrada lëviz kundravatje

Pamjet që po shikoni janë regjistruar në autostradën Elbasan-Tiranë. Një mjet tip Ford Kuga, për arsye që nuk dihen deri tani ka qarkulluar në...

I mbushur me punonjës fasonerie, autobusi shkrumbohet nga flakët në autostradën e Vlorës

Një autobus është djegur i gjithi mëngjesin e kësaj të enjteje në autostradën e Vlorës, teksa ishte duke udhëtuar nga Levani për në drejtim...

Aksident i 6-fishtë në autostradë, radhë kilometrike mjetesh për të dalë nga Tirana (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, me drejtim për në qytetin bregdetar. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al,...

Me shpejtësi mbi 160 km/h në autostradë, Rrugorët e Tiranës në ndjekje të shoferëve problematikë (VIDEO)

Katërmbëdhjetë drejtues mjetesh janë ndëshkuar nga Policia Rrugore e Tiranës, në 72 orët e fundit, pasi bënin gara shpejtësi në rrugë dhe kryenin manovra...

Ndjekje si në filma/ Operacinalja prangos dy trafikantët në autostradë: Shtuan gazin kur panë Policinë, rrezikuan efektivët e patrullës (EMRAT)

Dy perosna kanë rënë në prangat e Forcës Operacionale në Durrës sepse janë kapur duke transportuar drogë. Ata lëviznin në autostradën Tiranë-Durrës me një...

Çau barrierat e autostradës në Vlorë që të hapte rrugë dytësore, prangoset 47 vjeçari (EMRI)

Një 47 vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës dhe akuzohet për veprat penale "Ndërtim i paligjshëm” dhe “Shkatërrimi i rrugëve”. Në prangat e...

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, ka të plagosur

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në autostrasdën Tiranë-Durrës. Sipas Policisë, nga përplasja e tre mjeteve ka mbetur e plagosur një...

VIDEO: Dy këmbët mbi timon dhe me 120 km/h, i riu “spektakël” në autostrdaën Tiranë-Durrës

Të rinjtë që drejtojnë makina të shtrenjta dhe lëvizin me shpejtësi në autostradë apo rrugët e brendshme të qyteteve, janë kthyer në një problem...

Bllokuan autostradën në Laç dhe ja morën valles, Policia vë në hetim dhe gjobit 4 dasmorët

Policia ka identifikuar dhe ka vënë në hetim 4 dasmorët që bllokuan autostradën në Laç, teksa ia merrnin valles. Policia ka proceduar penalisht penalisht shtetasit:...

VIDEO-SKANDAL/ “Çmenden” dasmorët në Shqipëri, qëllojnë në mes të autostradës me kallashnikov

Një video skandaloze po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet se një person qëllon nga makina me kallashnikov në mes të autostradës. Sipas asaj që...

Lajmet e fundit