Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

autostrade

Aksident masiv në SHBA, përplasen mbi 75 makina në një autostradë në Michigan

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në SHBA, çka ka bërë që një autostradë në Michigan të mbyllej për disa orë. Mediat e huaja shkruajnë...

VIDEO/ NDODH në autostradën Durrës-Tiranë, ambulanca me sirenat ndezur, qytetari me makinë s’i hap rrugën

Një ngjarje aspak e zakontë është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Xhiron e rrjetit po bën një video ku shihet teksa një automjet...

Greqia financon autostradën me Shqipërinë pas gati 20 vitesh diskutime, fondi 320 milionë dollarë

Ministria greke e Infrastrukturës dhe Transportit shpalli të mërkurën tenderin për aksin rrugor “Janinë – Kallpaq – Kakavijë ”, me një buxhet prej rreth...

Autostrada Thumanë-Fier, banori i Bërxullës përlotet gjatë protestës: Nga ky projekt preken 22 banesa, ku të shkojmë ne

Veç asaj në Elbasan për rritjen e çmimit të karburantit, një tjetër protestë është duke u zhvilluar në Tiranë. Në protestë janë ngritur banorët e...

Detaje nga ngjarja në autostradën Tiranë-Durrës, makina i preu rrugën motorit ku lëviznin vëllezërit Beqiraj, njërin e morën peng

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur dje në autostradën Tiranë-Durrës, ku u mor peng një person. Bëhet me dije se ka ndodhur...

Makina i pret rrugën motorit, RRËMBEHET në mes të autostradës Tiranë-Durrës një PERSON (Detaje)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku është marrë peng një person. Bëhet me dije se në mes të rrugës një makinë...

35 vjeçari me armë dhe heroinë në makinë, dështon të korruptojë policët në autostradë dhe “shkel gazin”, “Shqiponjat” e prangosin në Shijak (VIDEO)

Një 35 vjeçar nga Kamza është prangosur nga Forcat Shqiponja në afërsi të Shijakut, pasi më herët gjatë ditës së sotme ishte konstatuar nga...

Policia zbardh ngjarjen në autostradë: 21 vjeçari tentoi të vriste Martin Prengën! Vëllai e ndihmoi të fshihej, janë ndaluar të dy

Florjan Gjoka, 21 vjeç, është arrestuar nga Policia e Lezhës për plagosjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Rrëshen-Kukës, pranë Fanit. Po ashtu,...

VIDEO SKANDALOZE: Burri masakron me grushte një grua brenda makinës, skena në autostradën Tiranë-Durrës

Një video që po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale, tregon dhunën e ushtruar ndaj një gruaje nga një person që mund të jetë...

Trafiku i rënduar, policia apel shoferëve: Shmangni autostradën Durrës-Tiranë, përdorni rrugën e…

Policia Rrugore e Tiranës përmes një deklarate u ka bërë thirrje drejtuesve të mjeteve që të shmangin kalimin në autostradën Durrës-Tiranë. Shkak është bërë trafiku...

Lajmet e fundit