Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

autostrada e levanit

Aksidenti në autostradën e Levanit, Policia: Ka ndërruar jetë efektivi i FNSH dhe vjehrra e tij! Gruaja është në gjendje të rëndë (EMRAT-DETAJE)

Sokrat Lela dhe vjehrra e tij kanë mbetur të vdekur mbrëmjen e sotme, si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor që ka ndodhur...

Ishte nisur drejt Vlorës, kamioni shpërthen në flakë në autostradën e Levanit (FOTO)

Një kamion i tonazhit të rëndë i nisur nga Tirana, është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në aksin rrugor të autostradës Levan-Vlorë. Kamioni...


Lajmet e fundit