Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Autoriteti i Aviacionit Civil

Autoriteti i Aviacionit njoftim të rëndësishëm për udhëtarët: Anulohen disa fluturime me Italinë nesër, shkak greva e punonjësve

Autoriteti i Aviacionit Civil në Shqipëri, njofton të gjithë udhëtarët se disa fluturime nga Rinasi drejt Italisë dhe anasjelltas janë anuluar. Kjo vjen për...

Bllokimi i Rinasit, zyrtari i LSI: Si ish-drejtor i Aviacionit Civil bëj thirrje për ujle tensionesh

Ish-deputeti i LSI-së, Flamur Çelaj, i cili gjithashtu ka mbajtur postin e drejtorit ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil, bën thirrje për zgjidhjen e...

Autoriteti i Aviacionit Civil jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët në lidhje me transportin ajror

Autoriteti i Aviacionit Civil ka njoftuar qytetarët se fluturimet nga Shqipëria janë pezulluar deri në një njoftim të dytë. Data e...

ANULLIMI I FLUTURIMEVE/ Autoriteti i Aviacionit Civil jep njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët, ja ç’ndodh me biletat

Njoftim i rëndësishëm për pasagjerët e prekur nga anulimi i fluturimeve në kuadër të masave parandaluese kundër COVID-19.   Autoriteti i...

KORONAVIRUSI/ Autoriteti i Aviacionit Civil jep njoftimin e RËNDËSISHËM, këto janë FLUTURIMET që NDALOHEN nga TANI

Njoftim i rëndësishëm në lidhje me COVID-19 dhe fluturimet për/nga Shqipëria dhe Italisë. Në vijim të situatës së krijuar në Itali...

Autoriteti i Aviacionit Civil: Informacion shumë i rëndësishëm për CORONAVIRUS, ja çfarë duhet të bëjnë ata që udhëtojnë me avion

Mbi 130 persona kanë humbur jetën në Kinë si pasojë e coronavirus e mijëra të tjerë janë infektuar.   Ndërkaq, Autoriteti...

‘Air Albania’ pa liçencë fluturimi? Aviacioni Civil zbardh të vërtetën (REAGIM I PLOTË)

Për këto fluturime kompania do të angazhojë avion me formatin "Wet Lease", nga kompania aksionere e saj, “Turkish Airlines”. Avioni që do të...

Autoriteti i Aviacionit Civil NJOFTIM të rëndësishmëm për të gjitha ata që do udhëtojnë drejt Italisë në 6 Shtator: Do ketë ANULLIME dhe VONESA

Autoriteti i Aviacionit Civil Shqiptar njofton pasagjerët që do të udhëtojnë në datën 6 Shtator nga Tirana drejt Italisë dhe anasjelltas, se për shkak...

Fluturimet SOT drejt Italisë, Autoriteti i Aviacionit Civil ka një njoftim të rëndësishëm

Sindikata e punonjësve në Itali, ka paralajmëruar për sot një grevë 4 orëshe, e cila nis në orën 10:00 paradite dhe përfundon në orën...

Fluturimet drejt Italisë, Autoriteti i Aviacionit Civil ka një paralajmërim

Sindikata e punonjësve në Itali, ka paralajmëruar për sot një grevë 4 orëshe, e cila nis në orën 10:00 paradite dhe përfundon në orën...

Lajmet e fundit