Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

autoritetet italiane

“Si u zhduk dhe u bë i ‘i gjallë” Davide Pecorelli?”, Artan Hoxha thirrje autoriteteve shqiptare: Kërkoni ekstradimin, duhet të bëhet shembull

Biznesmeni Davide Pecorelli u gjeti i gjallë, mirëpo misteri se si ai u zhduk për një kohë kaq të gjatë vazhdon. Italiani tregoi përpara...

Hetimet e përbashkëta, përfaqësues të SPAK vizitë në Itali, çfarë pritet të diskutohet

Përfaqësues të SPAK janë nisur për një vizitë në Romë të Italisë ditën e sotme Bëhet me dije se përfaqësuesit e SPAK që kanë udhëtuar drejt...

Lajmet e fundit