Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

autor i vjedhjeve

21 vjeçari nuk i bindet Policisë dhe braktis makinën, pas arrestimit zbulohet se është autor i disa vjedhjeve

Një 21 vjeçar është arrestuar nga efektivët e Policisë në Kavajë, pasi dyshohet se është autor i disa vjedhjeve në zonë. I riu nuk...

Lajmet e fundit