Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

autopsia

Shqiptarja u vra dhe u tërhoq zvarrë drejt lumit, del autopsia: Plumbin e parë e mori në…

Është zbardhur autopsia për vrasjen e shqiptares Nevila Pjetri tre ditë më parë në Itali, nga autori i dyshuar Daniele Bedini me precedentë penalë...

Detaje nga autopsia e 18-vjeçares që u vra nga bashkëshorti: I janë thyer të gjitha gjymtyrët, dhuna i shkaktoi vdekjen

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Ferizaj, ku Marigona Osmani, u dhënua për vdekje nga bashkëshorti...

ZBARDHET autopsia, pse vdiq 25-vjeçarja pas lindjes

Zbardhet autopsia e 25-vjeçares, Rexhina Debrozi, e cila ndërroi jetën ditën e djeshme 1 orë pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë....

Zbardhet AUTOPSIA e Admir Muratajt, si u vra gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë

Zbardhet autopsia e vrasjes se Admir Muratajt. Mësohet se Murataj është vrarë me një plumb në pjesën ballore të kokës. Goditja...

Del AUTOPSIA e 20-vjeçares së vrarë në Itali, Anxhela nuk u dhunua para se të hidhej nga makina, ÇFARË NDODHI

Ngjarja e rëndë e shënuar ditën e dielë në Torino të Italisë ku një 20 vjeçare shqiptare u rrah brutalisht dhe u hodh nga...

Vdiq në moshën 28-vjeçare, del autopsia për DJ e njohur

Ditën e premte, DJ Tim Bergling, i njohur ndryshe me emrin Avicii ndërroi jetë në moshën 28-vjeçare. Trupi i tij është gjetur i...

U përfol për vrasje, autopsia nxjerr shkakun e vdekjes së futbollistit të Fiorentinës

Mjekësia ligjore në Itali ka nxjerrë shkaqet e vdekjes së futbollistit Davide Astori në Itali. Sipas raportit, vdekja e futbollistit ka qenë...

Lajmet e fundit