Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

automjete

EMRAT/Plagosja e 2 të rinjve në Tiranë, policia shpall në kërkim bashkëpunëtorët e Aldo Gjinit, sekuestrohen 3 automjete

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e mbrëmshme në Tiranë, ku Aldo Gjini, i shpallur në kërkim ndërkombëtar qëlloi me armë zjarri 32...

Policia e Shtetit jep njoftimin: Ja cilat automjete do të mund të qarkullojnë

 Policia e Shtetit ka njoftuar se do të lejohet qarkullimi i automjeteve të transportit të mallrave, produkteve ushqimore dhe fruta-perime, nga tregjet e shumicës...

Trafik i rënduar në Fushë-Krujë, radhë kilometrike automjetesh (PAMJET)

Radhë kilometrike në aksin Fushë Krujë-Thumanë, shkak janë punimet që po kryhen në urën pranë Fushë-Krujës. Newsbomb.al mëson se radha e...

Makina me shpejtësi të madhe, merr përpara 5 automjete të parkuara në bulevard

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë natës në bulevardin 'Gjergj Fishta' në Lezhë. Një makinë që po lëvizte me shpejtësi është...

Festat e fundvitit, fluks dhe radhë ta gjata automjetesh në Kapshticë

Krishtlindjet dhe Viti i Ri kanë sjellë fluks dhe radhë të gjata në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës.   Emigrantët...

“Shefi i ëndrrave”, dhuron 600 automjete për punonjësit e tij

Një miliarder indian ka dhuruar 600 automjete për punonjësit e tij.   Sanjiv Dholakia ka përgjedhur punonjësit më të mirë...

Digjen dy makina në Vlorë, çfarë dyshohet

Dy automjete janë përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë. Mësohet së njëri prej automjeteve është në pronësi të shtetasit...

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 automjete, mes tyre një autobus me turistë

Një aksident masiv është shënuar sot në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve të para në aksident janë përfshirë 5 automjete, mes tyre...

Fluks automjetësh në Qafë Botë, turistët bllokohen 4 orë në rradhën kilometrike

Një fluks i paparë automjetesh është krijuar në aksin Butrint-Qafë Botë. Rradha e automjeteve në këtë aks ka arritur 1 kilometër...

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfshihet nga flakët, një tjetër përmbyset

Një aksident i rëndë mësohet se sapo ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Në aksident mësohet se janë përfshirë tre automjete, ndërsa njëra prej...

Lajmet e fundit