Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

autobusi

Panik në Kavajë, flakët shkrumbojnë një autobus në mes të rrugës

Një autobus është përfshirë nga flakët rreth 20 minuta më parë pranë rrethrotullimit të Kavajës. Sipas të dhënave paraprake, shkak i zjarrit është bërë një...

Autobusi përplaset me makinë, bllokohet qarkullimi tek ‘Myslym Shyri’

Para pak minutash një autobus i linjës ndërqytetase teksa po kalonte në kryqëzimin e rrugës  'Myslym Shyri' në Tiranë, gjatë kthesës ka goditur një...

U nisën me autobus drejt pikës turistike, ekskursionistët shqiptarët e pësojnë keq në Itali

Një autobus i nisur nga Shqipëria është ndaluar nga policia italiane teksa po shkonte në pikën turistike të Arabba-s, në veri të Italisë. ...

Ndalohet autobusi shqiptar i udhëtarëve në Hungari, brenda fshiheshin 120 kg drogë

Një autobus udhëtarësh i kompanisë ‘Fadili Tours’ në Podujevë, është ndaluar në kufirin hungarez pasi brenda tij janë gjetur 120 kilogram drogë. ...

Përgjaken rrugët e kryeqytetit europian, vdesin 13 persona

Njëri nga shkaktarët e aksidentit ka qenë dhe lagështira në rrugë për shkak të reshjeve të shumta që kanë prekur kontinentin europian.

Autobusi përplaset me kamionin, 36 të vdekur

Një aksident i rëndë u ka marrë jetën 36 personave në Kinë, ndërsa 36 të tjerë janë plagosur. Siç raporton “The...

TMERR/ Shkrumbohet autobusi në aksin Tiranë-Elbasan, dyshohet se u përkiste tifozëve të Partizanit (VIDEO)

Një autobus ka marrë flakë në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. 30 pasagjerët e ndodhur në autobus kanë arritur të shpëtojnë në kohë....

Autobusi me emigrantë bie në humnerë, 17 të vdekur dhe 50 të plagosur

Të paktën 17 persona kanë humbur jetën dhe 50 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur mesditën...

Aksident i rëndë me autobus, vdesin 17 persona

Një autobus është aksidentuar në Dubai, e për pasojë kanë mbetur të vdekur 17 persona. Aksidenti ndodhi për shkak se shoferi...

Lajmet e fundit