Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

autobus

Radhë kilometrike mjetesh në Llogara, aksidentohet një autobus dhe dy makina të vogla, VIDEO: Shoferët të bllokuar në mesin e vapës

Një aksident në Llogara ka bërë që qindra drejtues mjetesh e pushues të bllokohen në rrugën për në plazhet e jugut. Newsbomb.al ka siguruar...

25 korriku datë e kobshme për Kosovën, një tragjedi si kjo ndodhi edhe në 2002

Dhjetë shqiptarë të Kosovës që u nisën nga Frankfurti për në Kosovë, ndërruan jetë dhe 44 të tjerë u lënduan, pasi autobusi me të...

Tragjedi në Turqi, 12 viktima dhe 26 të plagosur nga rrëzimi i një autobusi

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi, ku një autobus që po transportonte emigrant nga Afganistani, Pakistani dhe Bangladeshi, u...

Ra nga autobusi dhe ndërroi jetë, policia e Elbasanit sqaron ngjarjen: Shoferi kreu manovra të rrezikshme, 47-vjeçarja u rrëzua (DETAJE)

Policia ka sqaruar rrethanat e aksidentit të rëndë ditën e djeshme në Elbasan, ku humbi jetën një 47-vjeçare. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në...

E RËNDË në Elbasan/ Autobusi pëson defekt, pasagjerja hidhet për të shpëtuar, ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan mbrëmjen e sotme. Një autobus me 15 pasagjerë ka pësuar defekt në fshatin Treqan, ndërkohë që...

Shpërthen bomba në autobus, katër persona humbin jetën dhe 11 të tjerë mbetën të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Afganistan, ku katër persona kanë humbur jetën, ndërsa 11 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë...

Rama publikon videon nga terminali i ri në Korçë, ja si duket (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në qytetin e Korçës. Rama teksa...

Koronavirus/ U kthyen nga Kina në Ukrainë, autobusi qëllohet me gurë nga protestuesit

Disa protestues në Ukrainë kanë sulmuar  një autobus me persona të evakuuar nga Kina, pas shpërthimit të koronavirusit. Të evakuuarit u...

‘O b*th q*rë, o plehrë, s’më ha fare…’ Një djalë i ri shan dhe godet shoferin e autobusit në Tiranë! Pasagjerët, gra e fëmijë...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në një autobus në Tiranë. Një djalë i ri ka sharë dhe...

Sulmi ndaj autobusit të kosovarëve, zyrtari i qeverisë u bën thirrje qytetarëve: Mos udhëtoni në Serbi

‘’Përderisa Ministri Daçiç si ish-zëdhënës i Millosheviçit i bën të gjitha përpjekjet e tij për lajme të rreme dhe propagandë kundër Kosovës, ai...

Lajmet e fundit