Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

austri s

MEGAOPERACIONI në Vjenë, policia shkatërron grupin kriminal shqiptar, arrestohen 24 persona dhe sekuestrohen mbi 200 mijë euro

Policia austriake ka shkatërruar një grup kriminal të përbërë nga shqiptarë të Shqipërisë dhe Kosovës, të cilët merreshin me trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë operacionit...

Lajmet e fundit