Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Aurora Mara

Mbyllet numërimi, ja kush do janë deputetët e ardhshëm të Dibrës: Demokratët preferojnë Xhelalin “problematik”, te PS “bën kërdinë” Aurora Mara (EMRAT-SHIFRAT)

Përfundon numërimi i votave për kandidatët për deputet në qarkun e Dibrës. Sipas rezultateve në radhët e Partisë Demokratike, e cila ka siguruar 3...

“Tradhtoi” LSI për t’u futur në Kuvend, deputetja krah Ramës në Burrel: Besojani votën tuaj PS

Aurora Mara, deputetja që erdhi në Kuvend nga listat e LSI, pasi opozita dogji mandatet, ditën e sotme është shfaqur krah kryeministrit Edi Rama...

Aurora Mara tregon pse ‘tradhtoi’ Kryemadhin: E vlerësoj Monikën dhe Metën, por pranova mandatin sepse…

Ajo është ndër deputetet më të reja të kuvendit, dalë nga listat e LSI në zgjedhjet parlamentare të 2017, pasi partia e saj bashkë...

Lajmet e fundit