Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

auron tare

Tragjeditë në det, Petrit Vasili gjen përgjegjësit për secilin rast

Ndaj gajasuni, por edhe indinjohuni me notat që vë kryeministri zero, që adhuron zeron dhe zeroxhinjtë.

Ironizon gazetari: Sikur të ishin gjallë Lame, Shkreli dhe Tare, në det do e kishin hedhur Vangjushin

Ish-gazetari i “Koha Jonë”, Agim Xhafka ka ironizuar me qëndrimin e heshtur që po mbajnë Artan Lame, Artan Shkreli dhe Auron Tare ndaj veprimeve...

Zagori, turizmi familjar, një model për tu admiruar

Krahina e Zagorisë në zonen greke, 20 km nga kufiri me Shqipërinë, nga një zonë nga më të varfërat në Greqi, sot është ndër...

Prezantohet projekti i rrugës që lidh riverën shqiptare me zonën malore të Kurveleshit

Agjencia Kombëtare e Bregdetit nëpërmjet drejtorit të saj,  Auron Tare dhe në prezencë të  Kryetarit të  Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, prezantoi  për banorët...

Betonizimi i zbulimit unikal në Shqipëri, Tare i revoltuar: Në ekran duheshin emrat e atyre që firmosën ta zhduknin

Një lagje e tërë antike u zbulua në Durrës, ekzistenca e së cilës shtrihej përgjatë disa shekujve, nga antikititeti deri në mesjetë por barbaria...

Lajmet e fundit