Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

auron tare

JAHTI LUKSOZ që e përzunë nga Durrësi, Auron Tare akuzon Drejtorin NDREU: Trego arsyen e vërtetë pse e përzure mjetin, urdhrat nuk zbatohen nga...

Pse zoti Paulin Ndreu e përzuri me forcë jahtin “Maltese Falcon” nga kalata ku ishte vendosur në portin e Durrësit? Këtë pyetje e bën...

Butrinti në duart e të huajve, TARE kundër qeverisë: Po të isha ministër, nuk do ta pranoja propozimin, fyerje për studiuesit shqiptarë

Zv/kryetari i Komitetit të Pasurive Nënujore të UNESCO-s Auron Tare kritikoi dhënien e Parkut Kombëtar të Butrintit për menaxhim nga një kompani britanike, e...

Auron Tare: Të vihet taksë për turizmin një ditor

Ish-drejtori i Agjensisë së Bregdeteve Auron Tare thotë se shteti duhet të vendos taksë për turizmin një ditor. I ftuar në...

Denoncimi i turistit, Auron Tare: Ankesat e pushuesve të huaj impakt negativ për turizmin shqiptar

Ish drejtori i Agjensisë së Bregdeteve, Auron Tare, ka publikuar një denoncim të bërë nga një turist i huaj për çështjen e shërbimit gjatë...

‘Mihali i Qeparoit dhe Mihalët e tjerë do vazhdojnë të rrahin këdo që nuk i paguan peshkun…’

Sipas Auron Tares, Mihali i Qeparoi dhe Mihalët e tjerë do rrahin dhe do kërcënojnë këdo që nuk i paguan peshkun dhe shezlonet përerisa...

Në vend të Auron Tares, emërohet kreu i ri i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit (EMRI)

Drejtori i Agjencisë së Kulturës Durrës, Lediaon Lako, emërohet në krye të Agjencisë Kombëtare të Bregdetit. Më herët ky post mbahej nga studiuesi Auron...

Tërmet PEÇI ia merr labçes në traget (VIDEO)

Një video interesante kjo e publikuar nga drejtori i Agjencisë së Bregdeteve, Auron Tare.   Në video shfaqet edhe kryebashkiaku i...

Historiani i njohur rrëfen me bindje: Krujën më shumë e kanë shkatërruar shqiptarët se turqit!

Auron Tare, ishte një nga të ftuarit e emisionin Soirée, këtë të mërkurë, për të diskutuar rreth patriotizmit. Kur mbërriti puna...

Lajmet e fundit