Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

aurela gace

Aurela Gaçe bëhet nostalgjike, publikon foton e hershme në krah të Dashnorit: Dhuron vetëm dashuri (FOTO)

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është bërë nostalgjike në këtë kohë pandemia dhe ka publikuar bnjë foto të hershme nga arkivat. ...

Aurela Gaçe ka gati këngën e re, pritet një baladë e mrekullueshme (Foto)

Këngëtarja vlonjate Aurela Gaçe, ka gati këngën e radhës dhe me siguri do bëhet hit i 2020! Aurela ka zbuluar se...

‘Ik se ta çava ballin’, Aurela Gaçe poston video duke ‘luftuar’ me dallgët

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është padyshim një nga “labet” më të dashura të muzikës shqiptare. Ajo njihet për tipin e...

Këndon gjithmonë live në koncerte? Përgjigjet Aurela Gaçe (VIDEO)

Aurela Gaçe është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ishte e ftuar së fundi në një...

EMOCIONUESE/ I mahniti të gjithë në Festivalin e Muzikës në Rusi, ja kush është Inis NEZIRI, zëri magjepsës i Shqipërisë (PROFIL)

      View this post on Instagram     WOW,Po ndodh ??❤? kjo vajze super talent po...

Vera nën tingujt e muzikës, Aurela Gaçe nxjerr hitin e radhës (VIDEO)

Aurela Gaçe publikoi sot në YouTube këngën e saj më të re ‘’Më mbaj’’. Materiali i ri i përket zhanrit të muzikës së lehtë...

Vetëm 24 orë jetë, Aurela GAÇE ‘ngre zërin’ për shpëtimin e Elona Kuburjas (MESAZHI)

Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe i është bashkuar familjes së 14-vjeçarja Elona Kuburja, e cila ka më pas 24 orë jetë për shkak...

Merr fund pritja, Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën dedikuar shqiptarëve

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe reperi Genc Prelvukaj lajmëruan se do të sillnin bashkëpunimin e tyre të parë bashkë....

Lajmet e fundit