Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

aurela gace

“24 vjet nga kjo tragjedi” Aurela Gaçe kujton 81 viktimat e Otrantos: Kjo plagë…

28 Mars 2021, sot mbushen plot 24 vjet nga vrasja makabër në Kanalin e Otrantos të 81 shqiptarëve të pafajshëm, në atë që konsiderohet...

Nga Dom Gjergj Meta dhe Elvis Naçi, te këngëtarë e aktorë të shoqërisë civile, reagimet e ndjera për humbjen e Arjan Salës mes rrënojave,...

Arjan Sala sot u gjet i pajetë në magazinën e materialeve të qendrës tregtare “Casa Italia”, duke lënë pas shumë lot dhe dhimbje te...

Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës për ditëlindje: Luaneshë, s’të pashë kurrë të qaje, por kur të iku vëllai dhe motra e...

Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete sociale, raporton newsbomb. ...

Aurela Gaçe me fjalë zemre për kolegen e saj: Të kam admiruar që kur dole në skenë herën e parë, dhe doza e admirimit...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar. Aurela Gaçe, ka bërë një dedikim me fjalë zemre për miken dhe kolegen e saj Adelina Ismajli....

Aurela Gaçe shpreh pikëllimin për humbjen e Koço Devoles: Na bëre të qeshim në kohët e zymta që kalonin shqiptarët

Mjeshtri i humorit Koço Devole humbi jetën mëngjesin e sotëm, pas betejës me Covid-19 dhe sëmundjen e leuçemisë. Artistë të shumtë...

‘Adoleshentja’ Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen, zbulon moshën dhe dhuratën ideale që dëshiron

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen e 46-të. Duke e njohur tipin ekspresiv të Aurelës, nuk kishte se...

‘Shpirti i shpirtit tim’, si rrallë herë Aurela Gaçe publikon foto me bashkëshortin

Aurela Gaçe është një nga artistet më të talentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja labe është mjaft aktive...

Aleksandër Çipa  kritikon publikisht Aurela Gaçen për këngën e re: Na la shijen e zhargonit të Çoles, më trishton rënia në ‘kovaçanën’ e fjalë...

Vetëm dy ditë më parë këngëtarja Aurela Gaçe publikoi videoklipin e këngës më të fundit të saj, të titulluar "Lento Lento", e cila u...

‘Lento Lento’, Aurela Gaçe publikon hitin e verës, mikson RAP-in me populloren dhe ka dalë një super këngë (VIDEO)

Aurela Gaçe sot ka publikuar këngën e saj më të re, titulluar ‘Lento lento’. Një këngë shumë ritmike, ku këngëtarja vlonjate...

Eli Fara feston ditëlindjen, urimi i Aurelës për miken e zemrës do ju lërë pa fjalë

Këngëtarja Eli Fara ditën e sotme feston ditëlindjen. Në mesin e qindra urimeve një ndër më të veçantët që ka spikatur...

Lajmet e fundit