Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
16 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

aurela gace

Gjesti fisnik, këngëtari çon në shkollë vajzën e mikut të tij të ndjerë

Këngëtari Landi Hysi është një nga ata persona që i është gjendur më pranë familjes së Dr. Florit pas ndarjes së artistit nga jeta....

Vip-at urojnë, personazhe nga politika, kultura e arti mesazh për gjithë shqiptarët në Newsbomb.al

Me rastin e festave të fundvitit disa prej personazheve të njohura të politikës, kulturës, artit dhe medias kanë uruar nëpërmjet Newsbomb.al lexuesit e portalit...

Aurela Gaçe prezanton mikun e saj të rrallë: Më ka dhënë forcë kur nuk më kishte ngelur më

Këngëtarja Aurela Gaçe ka folur në facebook për një mik të mirë që e ka ndihmuar në momentet e vështira të saj. ...

Aurela Gaçe te “Vipat e Bllokut”? Ja përgjigja frymëzuese që duhet ta lexojë çdo vajzë

Ndërkohë që shumë artistë shqiptarë janë munduar të sulmojnë faqen kontroversiale “Vipat e Bllokut” apo janë munduar të justifikojnë fotografitë krahasuese dhe pretendimet për...

Lajmet e fundit