Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

aurela gace

“Iku edhe një vit oj t’ëmën e s’ëmës”, Aurela Gaçe feston ditëlindjen: Ndihem si 27 me xhan, si tip flake, si tip zjarri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ditën e sotme feston 47 vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në Instagram ajo thotë se ndihet...

VIDEO/ “Leku letër” në dasmën e Rudinës dhe Mark Frrokut, Aurela Gaçe “ndez” atmosferën, pista mbulohet nga dollari

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për Rudina Dembacajn. Aktorja e njohur e humorit dhe Marku Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre...

Aurela Gaçe “rikthen në jetë” Dr. Florin, dy bombat e muzikës shqiptare do të këndojnë së bashku

Aurela Gaçe dhe Stine kanë bërë me dije se sot do të sjellin një bashkëpunim të ri muzikor. Mirëpo, pjesë e këtij projekti, edhe...

Këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët i del në mbrojtje Eli Farës: Ke duruar shumë, por këtë herë ishte mbi çdo cak njerëzor! Kush...

Këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët, Aurela Gaçe, i ka dalë në mbrojtje mikes dhe koleges së saj Eli Farës, pasi kjo e fundit...

Prej vitesh ka qëndruar në prapaskenë, “dorëzohet” burri i Aurela Gaçes dhe del në videoklip bashkë me gjysmën e tij

Bashkëshorti i Aurela Gaçes deri më tani ka vendosur që të qëndrojë larg vëmendjes së mediave dhe rrjeteve sociale. Ndonëse gjithmonë ka qenë prezent në...

Aurela Gaçe sot koncert te sheshi “Skënderbej”, nesër Elita 5, Veliaj: Mbrëmjet në Tirana Fan Zone s’kanë përfunduar

Sheshi “Skënderbej” do vijojë të jetë qendër e festimeve, edhe pas kompeticionit të Europianit 2020. Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj fton qytetarët që të...

“Ptujjj”, “shpërthen” Aurela Gaçe ndaj mediave: Si mund të manipuloni lajme për shëndetin? Ku e keni moralin? Më pyesin njerëzit në rrugë si...

Tre vjet më parë, në kuadër të fushatës kundër kancerit të gjirit, këngëtarja Aurela Gaçe u bëri thirrje të gjitha grave që të shkojnë...

“24 vjet nga kjo tragjedi” Aurela Gaçe kujton 81 viktimat e Otrantos: Kjo plagë…

28 Mars 2021, sot mbushen plot 24 vjet nga vrasja makabër në Kanalin e Otrantos të 81 shqiptarëve të pafajshëm, në atë që konsiderohet...

Nga Dom Gjergj Meta dhe Elvis Naçi, te këngëtarë e aktorë të shoqërisë civile, reagimet e ndjera për humbjen e Arjan Salës mes rrënojave,...

Arjan Sala sot u gjet i pajetë në magazinën e materialeve të qendrës tregtare “Casa Italia”, duke lënë pas shumë lot dhe dhimbje te...

Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës për ditëlindje: Luaneshë, s’të pashë kurrë të qaje, por kur të iku vëllai dhe motra e...

Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete sociale, raporton newsbomb. ...

Lajmet e fundit