Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Aurela Basha

Aurela Basha e kalon të dielën në shtëpi, e bija e mëson si të bëjë “selfie”

Kjo e dielë e ka gjetur në shtëpi Aurela Bashën, bashkëshorten e kryedemokratit Lulzim Basha.Ajo ka publikuar një foto në Instagram së bashku me...

“Qofte suedeze dhe…”, ja çfarë do t’i servirë për darkë bashkëshortja Lulzim Bashës

Pasioni për gatimin mesa duket është një ndër gjërat primare të Aurela Bashës. Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha herë pas here ndan me ndjekësit...

Jo vetëm Basha i apasionuar pas gatimit, Aurela Basha tregon kush e ndihmon të përgatisë drekën këtë të shtunë (FOTO)

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD Lulzim Basha publikon shpesh foto nga përditshmëria e saj, teksa të dy gatuajnë në shtëpi. Por mesa...

“O legjendë kalo nga Kisha Ortodokse pastaj”, komentet që ironizojnë Bashën “zhduken” nga Facebook; Aurela Basha e dyta pas Ramës që shkon me xhinse

Në rrjetet sociale janë shpërndarë me shpejtësi pasditen e djeshme “meme” ironizuese për vizitën e kreut të PD Lulzim Basha te Baba Mondi. Shumë shkruanin...

Aurela poston foto me Bashën nga Dhërmiu: Sot është përvjetori i martesës

Aurela Basha ka kujtuar sot me një foto shumë të veçantë, 8 majin, përvjetorin e dasmës më kryedemokratin. Foto është një foto arkive jo...

Me maskë dhe duke duartrokitur, Aurela Basha bën “tifo” për të shoqin në mitingun e PD

Në mitingun përmbyllës të Partisë Demokratike mbrëmjen e sotme në Tiranë nuk ka munguar edhe bashkëshortja e kreut të PD-së Lulzim Basha.  Aurela Basha shihet...

Rrëfehet Lulzim Basha: Mendoj se jam shqiptari i fundit që kam çuar dajën të kërkojë dorën e bashkëshortes

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në rubrikën “Gjysma Ime” në Tv Klan kaq treguar se si ia kërkoi dorën bashkëshortes së tij, Aurelës.Ai...

Kreshnik Spahiu: Aurela Basha ka të drejtë që refuzon pasaportën dhe shtetësinë shqiptare, ajo nuk beson se burri i saj do bëhet kryeministër

Themeluesi i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka renditur arsyet se pse Aurela Basha, bashkëshortja...

Kryemadhi feston ditëlindjen, zbulon dhuratën e veçantë që i bëri Lulzim Basha me Aurelën (Ja çfarë shkruhet në pusullë)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen e 47-të, teksa gjatë gjithë ditës ka qenë energjike dhe e lumtur, pasi ka marrë shumë...

Lulzim Basha piknik me salsiçe nga Elbasani, Aurela gatuan kekun e “fitores” në shtëpi

Gatimi duket se është një ndër pasionet e bashkëshortes së kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës. Aurela herë pas here në llogarinë e saj në...

Lajmet e fundit