Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Aulona Musta

E imitoi plot ironi, moderatorja e njohur shkrihet së qeshuri: Të dua Olti Curri me gjithë grosh e pordhë (VIDEO)

Moderatorja Aulona Musta është dalluar gjithmonë për ativitetin e saj të përditshëm fizik. Ajo është një frekuentuese e rregullt e palestrës,...

‘Pa filtra, grim profesional dhe syze’, si dukej Aulona Musta 12 vite më parë (FOTO)

Aulona Musta është ndër moderatoret më të përfolura të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive. Ajo është mjaft aktive...

Aulona Musta bën apel: Vajza të dashura, një i dashur XHELOZ është sëmundje! Të vret…

Gazetarja e njohur e showbiz, Aulona Musta bën apel për të gjitha gratë dhe vajzat të cilat i shkruajnë lidhur me partnerët e tyre...

Protesta e studentëve, kush janë VIP-at pjesëmarrës? (FOTO)

Sot ka qenë dita e 7 e protestës së studentëve, të cilët vazhdojnë të tregohen shumë këmbëngulës deri në plotësimin e tetë kërkesave të...

Aulona Musta ngre temperaturat, publikon FOTO me bikini

View this post on Instagram Cheers ? A post shared by Aulona...

Përshëndetje, unë jam Bytha

NGA AULONA MUSTA Përshëndetje, unë jam bytha dhe prej disa kohësh kam filluar të ndihem shumë e persekutuar prej jush! Nuk...

Lajmet e fundit