Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
51 %
1.5kmh
75 %
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Aulona Musta

“As Faja që ra nga fiku s’ka tekst, por njerëzit tërbohen duke e kërcyer”, Aulona Musta i del në mbrojtje Ronela Hajatit: Mos hidhni...

Moderatorja Aulona Musta iu është përgjigjur kritikëve të këngëtares Ronela Hajati, e cila nuk arriti të futet në natën finale të Eurovision. Përmes një...

Gazetarja thirrje Ramës pas aksidentit tragjik: Ndalojeni këtë masakër! Kjo gjë nuk mund të vazhdojë më

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në aksin Fier – Vlorë, ku për pasojë 4 pjesëtarët e familjes Gushi humbën jetën, mes tyre...

Aulona Musta publikon foton e nxehtë me të shoqin: Niveli i mirëkuptimit tonë është shumë i lartë

Aulona Musta, moderatore e njohur dhe “dashnore” e fitnessit, ka publikuar nje foto “hot” me bashkëshortin e saj Tomin. Çifti ka...

Aulona Musta e vendosur: Nuk do i kthej më përgjigje komenteve negative…

Jam e vendosur per ta mbajtur kete premtim! Po ju keni dicka qe doni ta ndryshoni tek vetja? Nje premtim qe keni kohe...

‘Mos hani m*t kot’, Aulona Musta nuk ia përton ndjekëses që e kritikoi për fotot me bikini (MESAZHI I PLOTË)

Ajo është ndër femrat më të pëlqyera dhe më të kritikuara njëkohësisht për fotot që publikon në rrjetet sociale. Bëhet fjalë...

Seksi më i mirë kur bën palestër? Moderatorja shqiptare jep përgjigjen e sinqertë

Moderatorja Aulona Musta, mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar në emisionin ‘3shat’ në Vizion Plus. Ajo dallohet gjithmonë për natyrën...

‘Pse nuk e prite derisa t’i ulet’, Aulona Musta i kthehet komentueses

Aulona Musta është një nga personazhet më provokuese dhe më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Shpeshherë me postimet e saj ajo...

‘I ka marrë gjithë klientet femna jote’ Aulona Musta revoltohet me komentuesin

Moderatorja e njohur Aulona Musta kujdeset shumë për fizikun e saj dhe shpesh publikon foto  ku tregon trupin e saj plot muskuj e të...


Lajmet e fundit