Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

audienca

LUFTA E AUDIENCËS/ Dy ditë më parë u ndoq nga vetëm 4 mijë ndjekës, sot Basha arrin shifra rekord, por Rama mbetet i pamposhtur

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Partisë Demokratike mbrëmjen e sotme kanë qenë të ftuar respektivisht në emisionet “Opinion” dhe “Open”.Vëmendja te të dy...

Zbardhen shifrat, Francë-Shqipëri tërhoqi më shumë se gjysmën e audiencës franceze

Ndeshja e Kampionatit Europian, Francë-Shqipëri ka tërhequr më shumë se gjysmën e audiencës franceze natën e 15 qershorit. Mediat e këtij vendi kanë zbardhur...

Lajmet e fundit