Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

audi

I vënë flakën “Audit”, ishte në pronësi të biznesmenit vlonjat (DETAJE)

Djegin automjetin tip “Audi” në pronësi të një biznesmeni vlonjat. Policia bën me dije se më datë 17.08.2017 rreth orës...

“Shoferi i vdekjes” fluturon mbi “Audi” me 260 km/h në autostradën Tiranë-Elbasan (VIDEO)

Kjo video e mbërritur në redaksinë e newsbomb.al tregon një të ri mbi timon teksa i jep makinës me 260km/h në dalje të tunelit...

E pabesueshme çfarë ndodh në Jalë, makina mijëra euroshe pushtojnë fshatin e vogël

Nëse gjatë verës zgjidhni fshatin e Jalës për të kaluar pushimet, atëherë do të ndiheni sikur po qëndroni në Monte Karlo. E njohur për bukuritë...

Dy makina përplasen në qendër të Tiranës pas ndryshimit të sensit (Foto)

Dy automjete janë përplasur në qendër të Tiranës, pranë Bankës së Shqipërisë, fatmirësisht pa viktima. Një “Volkswagen” dhe një “Audi”...

Lajmet e fundit