Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

audi

Operacionalja i pret rrugën të riut me Audi, i gjen armë pa leje; në shtëpi kishte kokainë dhe lidhje energjie të paligjshme (EMRI)

Eraldo Vora, 26 vjeç, është arrestuar në flagrancë nga Policia në Durrës, pasi mbante me vete një armë zjarri pistoletë pa leje. Nga kontrolli...

20 vjeçari nga Gjirokastra i hap telashe vetes, lëvizte me “Audi” dhe nuk i ndaloi Patrullës në Memaliaj, përfundon në Prokurori

Një 20 vjeçar, i cili nuk i është bindur urdhrit të Patrullës së Policisë së Memaliajt, ka përfunduar në Prokurori. Policia bën me dije...

Aksident i rëndë në Malësinë e Madhe, “Audi” përplaset me “Benz-in”, humb jetën 22-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotmën në Malësinë e Madhe. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, një makinë...

Me 215 km/h në autostradë, pse Policia e Shtetit nuk gjobit “VIP-at” që shkelin ligjin??? (VIDEO FLAGRANTE)

Policia e Shtetit lajmëron përditë se ka nisur një fushatë për sensibilizimin e drejtuesve të mjeteve, e madje ka zbarkuar në terren me dhjetra...

Aksident i rëndë në Cërrik, humb jetën shoferi 33-vjeçar dhe plagoset pasagjeri

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në aksin rrugor Gostimë- Mollas. Bëhet me dije se një mjet “Audi” me...

Aksidenti ku u shua familja Gushi, DEL EKSPERTIZA, “Audi” ishte me 160 km në orë

Ka dalë ekspertiza e aksidentit tragjik që ndodhi në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes Gushi. Bëhet me dije se “audi” që...

Me shpejtësi skëterrë në autostradën e Vlorës, mori para makinën e familjes Gushi, ky është Audi luksoz i Igli Madanit (FOTO)

Igli Madani raportohet se ka qenë shoferi i mjetit Audi që shkaktoi aksidentin tragjik sot në autostradën e Vlorës. Në rrjetet sociale janë dhe...

Dalin EMRAT e familjes që u shua e gjitha në Vlorë, Policia: Kanë ndërruar jetë dy prindërit dhe dy vajzat 14 e 9 vjeçe,...

Policia e Vlorës konfirmon zyrtarisht se 4 anëtarët e familjes Gushi nga Patosi kanë ndërruar jetë në aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm në...

FOTO: Ky është Audi i zi që “shoi” familjen në autostradën e Vlorës, nga shpejtësia e madhe ka hapur dhe një gropë në tokë

Mjeti që shikoni në foton e mësipërme, është Audi që shkaktoi aksidentin tragjik mëngjesin e sotëm në autostradën e Vlorës, shkruan newsbomb.al. Të dy...

Iu dogj ‘AUDI’ me vlerë 200 mijë euro në Vlorë, pronari akuzon policinë: Më kërkuan 1000 euro për të gjetur autorin

Mesnatën e 21 korrikut në zonën e Lungomares në Vlorë i është vënë zjarri qëllimisht një automjeti luksoz "AUDI R8", vlera e të cilit...

Lajmet e fundit