Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

audi perplas toyotan

Audi me shpejtësi “skëterrë” merr para Toyotan në autostradën e Vlorës, ndërron jetë vajza e mitur dhe dy pasagjerët e tjerë

Tre autoambulanca janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Vlorës pak minuta më parë, me personat që ndodheshin brenda makinave të aksidentuara në autostrdaën...

Lajmet e fundit