Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Atifete Jahjaga

Meta shkrep në kafe “selfien” me Lorik Canën dhe Jahjagën: Mirënjohje për të gjithë sportistët që e kanë ngritur Flamurin tonë me dinjitet

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, 110 vjetorin e Pavarësisë së Shqiprisë, vendosi ta festonte në Kosovë. Gjatë kësaj dite nuk ka munguar as...

“Të dashura vajza dhe gra, jemi këtu për ju”, nga Atifete Jahjaga, Dafina Zeqiri dhe Matoshi, kush janë personazhet VIP që protestuan kundër dhunës...

Qindra qytetarë kanë dalë këtë të mërkurë në rrugët e Prishtinës në shenjë proteste, kundër dhunës seksuale ndaj vajzave dhe grave. Theksojmë se kjo protestë...

“Gratë e kanë vendin në kuzhinë”, ish-presidentja i përgjigjet Hoxhë Krasniqit me dy foto: Në krye të odës dhe në krye të shtetit

Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka reaguar pas deklaratave të hoxhë Shefqet Krasniqit, i cili tha se gratë e kanë vendin në kuzhinë. Jahjaga ka...

Atifete Jahjaga fëlliqet sërish, ish-presidentja e Kosovës bën GAFËN e madhe (FOTOT)

Prej disa vitesh ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është shkëputur nga politika, për t'iu përkushtuar fondacionit të bamirësisë në emër të saj. ...

Ish-Presidentja e Kosovës në një lidhje të re dashurie? (FOTO)

Ish-Presidentja e Kosovës  Atifete Jahjaga, prej disa kohësh i ka dhënë fund martesës së saj me Astrit Kuçin. Ata ishin bashkë deri...

Do të mbante fjalim për dhunën seksuale gjatë luftës në Kosovë, Atifete Jahjaga ndalohet të hyjë në Serbi

Ish- presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është refuzuar të hyjë në shtetin fqinjë Serbi. Kjo gjë është bërë e ditur nga vetë ajo përmes...

Lajmet e fundit