Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

atentati

EKZEKUTIMI me breshëri i djalit të ish-POLICIT të Burgut të Peqinit, kamerat e sigurisë kanë filmuar ATENTATORËT! (DYSHIMET dhe lidhja me VRASJEN E TREFISHTË...

Duket se ka një pikë kthese të rëndësishme në hetimet e vrasjes së mbrëmshme në fshatin Përparim të Peqinit, ku mbeti i vrarë 23...

U dënua për atentantin ndaj Florenc Çapjas, prokuroria apelon vendimin për Shkëlzen Hasanpapajn

Prokuroria e Elbasanit ka apeluar vendimin për Shkëlzen Hasanpapajn, atentatorin ndaj Florenc Çapjas, duke kërkuar 22 vjet dënim për të. Hasanpapaj...

U plagos në atentat, Landi Muharremi lë spitalin pas 18 ditësh

Landi Muharremi, i njohur edhe me pseudonimin “Rumi” ka dalë nga spitali 18 ditë pas atentatit te mbikalimi i Shkozetit, teksa po udhëtonte me...

‘O babi, na gjuajtën’, telefonata e fundit e Andi Malokut dhe e vërteta sipas familjarëve

Vdekja e Andi Malokut, shoferit të prokurorit Ndoja, disa ditë pas atentatit, ka bërë që emri i tij të lakohet pafund në media, shpesh...

Atentati me bombë ndaj ushtarëve italianë në Irak, Meta: Shërim sa më të shpejtë për paqeruajtësit!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar shërim sa më të shpejtë për ushtarët paqeruajtës italianë të cilët u plagosën gjatë një atentati ditën...

‘Ç’më bënë maskarenjtë’, fjalët e fundit të Andi Malokut para se të vdiste

Nga atentati 1 nëntorit ku u godit makina në të cilën ndodheshin shoferi Maloku, prokurori i Durrësit Arjan Ndoja dhe Landi Muharremi humbi jetën...

Krimet e Rënda marrin në pyetje biznesmenin durrsak, ishte pronar i makinës me të cilën udhëtonte prokurori Ndoja ditën e atentatit

Automjeti me të cilin po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja ditën e atentatit, i përkiste shtetasit Fadil Çalliku nga Xhafzotaj i Durrësit. ...

Gazetari zbulon detaje: Zyrtare, ja cilat dosje u gjetën në makinën e prokurorit Ndoj

Në makinën me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit Arjan Ndoj në momentin që iu bë atentat u gjetën të paktën tre dosje hetimore....

“Dy atentatorët e prokurorit dyshohet se fshihen në Shkodër”

Dy nga atentatorët pjesëmarrës në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, shoferit të tij Andi Maloku dhe Landi Muharremit dyshohen se fshihen në Shkodër. ...

Foto: Kush është Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoj ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit

Andi Maloku, ish-punonjës i policisë në Krujë, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit në dalje të Durrësit. ...

Lajmet e fundit