Tirana
broken clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
52 %
3.1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

atentati

Atentati me bombë ndaj Gjon Menës, GJKKO nis gjykimin e grupit të vrasësve me pagesë

Gjykata e Posaçme ka nisur gjykimin ndaj një grupi vrasësish me pagesë që funksiononin në Qarkun e Tiranës. Prokuroria e Tiranës shpalli moskompetencë për...

Atentati ndaj mikut të Ervis Martinaj, gazetari: Klisman Preçi kishte vetëm 10 mijë lekë në xhep, po pinte kafe në lagje

Gazetari Artan Hoxha ka treguar sot dteaje nga një atentat që ndodhi muaj më parë në Milot, ku mbeti i plagosur miku i Ervis...

Nuredin Dumani rrëfen atentatin në Papër: Më rrethuan tre makina, dorëzova kallashnikovin, Talo Çela më preu rrugën dhe më qëlluan

Nuredin Dumani, një nga tre bashkëpunëtorët e SPAK, ka treguar momentin më të diskutueshëm të operacionit “Plumbi i Artë”. Bëhet fjalë për momentin kur...

Ra pre e atentatit në Shkodër, 25 vjeçari u qëllua me 19 plumba: Po kthehesha në shtëpi, dy persona erdhën me motor

Alban Bruçi, 25 vjeçari që ra pre e një atentati mbrëmjen e djeshme, ka thënë në Policinë e Shkodrës se nuk ka konflikte me...

U ekzekutua sot në autostradë, VIDEO: Shpati Lena u arrestua 5 muaj më parë te “Uji i Ftohtë” me pistoletë

Shpati Lena dhe Hakim Xhezo, janë dy viktima e atentatit të sotëm të ndodhur në autostradën e Vlorës. Ata janë qëlluar me më shumë...

Identifikohen viktimat e Vlorës, 37 vjeçari akuzohej për vrasjen e një biznesmeni tre vite më parë (EMRAT)

Shpati Lena është një nga viktimat e atentatit të ndodhur paraditen e sotme në autostradën e Vlorës, në afërsi të vendit të quajtur mbikalimi...

Dy të vdekur dhe një i plagosur në Vlorë, Mercedesi i bërë “shosh” me 60 plumba, atentatorët djegin BMW në Levan (VIDEO)

Dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një tjetër është plagosur në atentatin e ndodhur paraditen e kësaj të enjteje në autostradën e Vlorës,...

Atentati që tronditi Milotin: Fuoristrada e blinduar nuk i mbrojti dot shokët e Vis Martinaj, autorët shkrehën mbi 100 plumba (FOTO)

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

“Shefat e Komisariateve nuk të hapin telefonin”, gazetari ironizon pas atentatit në Milot: Ore ç’u bë me ato udhëzimet e Gledis Nanos?!

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

“Alo mami! Po na ndjekin”, telefonata e fundit e Diklen Vatës me të ëmën: Do na vrasin!

Detaje të reja kanë dalë lidhur me atentatit me tre viktima në mbikalimin e Fushë-Krujës. Familjarët e Diklen Vatës kanë dëshmuar para oficerëve të policisë...


Lajmet e fundit