Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

atentati te servisi

Sa ishte kthyer nga Spanja, del VIDEO e vrasjes së Delon Troqes në Vlorë: Ulën xhamin dhe zbrazën karikatorin e kallashnikovit

Video që do të shihni më poshtë janë pamjet e siguruara nga mediat, të vrasjes së 38-vjeçarit Delon Troqe. Ky i fundit ishte kthyer...

Lajmet e fundit